Crowdfunding w Polsce 2012 i Targi Dobrych Pomysłów

Miło jest nam poinformować Państwa, że w dniu 12.12.2012 w Warszawie odbędzie się I Konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”! Towarzyszyć jej będą Targi Dobrych Pomysłów, na które zaprezentowane zostaną przykładowe projekty finansowania społecznościowego. Udział w targach wezmą także przedsiębiorstwa i instytucje, które doradzą w jaki sposób przekuć swoje pomysły w realne działania, a także odpowiedzą na pytanie „Skąd wziąć kapitał?”.

Konferencja ma z jednej strony stanowić podsumowanie roku 2012, który był dla rozwoju finansowania społecznościowego w Polsce bardzo ważny. Rozpoczęły się prace legislacyjne, założone zostało Polskie Towarzystwo Crowdfundingu, wystartowały nowe portale finansowania społecznościowego, a sukcesem zakończyło się kilkadziesiąt kolejnych projektów, w tym także udziałowe. Konferencja ma być także agendą wymiany opinii na temat szans, wyzwań i kierunków rozwoju tego mechanizmu w Polsce.

Liczymy na Państwa udział i już teraz zachęcamy do zakupienia biletów – oczywiście w ramach projektu finansowania społecznościowego na beesfund.com!

Organizatorzy